Aranżacje Porady Wyposażenie wnętrz

Dzierżawa ekspresów do kawy w 3 krokach!

Biura, hotele, restauracje to miejsca w których powinien być sprzęt do parzenia kawy. Jak powszechnie wiadomo są to maszyny warte nawet kilka tysięcy złotych. Nie każda firma chce się pakować w tego typu koszta i decyduje się chociażby na opcję dzierżawy ekspresów do kawy. Jest to usługa dość powszechna i dostępna od ręki. Jednak chcąc skorzystać z dzierżawy warto wziąć pod uwagę kilka kwestii.

Sprawdź co w ofercie dzierżawy

Jeśli już znaleźliśmy firmę, która oferuje dzierżawę ekspresów do kawy sprawdźmy co posiada ona w swojej ofercie. Na jaki okres czasu wymagane jest podpisanie umowy dzierżawy czy firma oprócz sprzętu oferuje dostęp do kaw. Caffe Grano jest jedną z takich firm, która oprócz tego, że zajmuje się dzierżawą ekspresów do kawy swoim klientom oferujemy pyszną kawę prosto ze swojej palarni – na stronie Caffegrano.pl można zapoznać się ze szczegółami oferty zarówno dzierżawy jak i tym jak zamówić pyszną ziarnistą kawę

Zdarza się i tak, że usługodawcy udostępniają pakiety, które zawierają: maszynę do parzenia kawy, cykliczną dostawę świeżej kawy, zastępczą maszynę w momencie awarii sprzętu

Dostępność ekspresów

Ekspresy komercyjne znajdujące swój użytek w biurach, hotelach czy restauracjach muszą mieć nie tylko nienaganną prezencją ale przede wszystkim być gotowe na stałą eksploatację. Dlatego też w firmie w której chcemy zdecydować się, na dzierżawę sprawdźmy jakie ona maszyny oferuje. Dobrze byłoby gdyby dysponowała ekspresami znanych marek. Do użytku komercyjnego sprawdzają się ekspresy Saeco i Gaggia uchodzące za niezawodne, wygodne w użytku i co ważne w pełni zautomatyzowane.

Jak wygląda gwarancja i serwis?

Jest to bardzo ważny punkt umowy z którym warto uprzednio się zaznajomić. Sprawdźmy zatem czy firma zapewnia serwis maszyn i czy jest on dodatkowo płatny. Co się dzieje w momencie awarii ekspresu czy jest możliwość usunięcia usterki “od ręki” czy można spodziewać się zastępczej maszyny.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *