opinie apklan
Budownictwo

Rynek pierwotny w Rzeszowie. Buduje się coraz więcej nowych osiedli

Rzeszów to miasto, które od lat stawia na rozwój. Dzięki wielkim firmom, stolica Podkarpacia staje się miejscem przyjaznym dla branży IT i biznesu. Coraz więcej przedsiębiorstw otwiera swoje biura. Powodem tego jest oczywiście wysoko rozwinięty poziom edukacji wyższej oraz spora liczba pracowników ze wschodu, którzy coraz chętniej osiedlają się w mieście na stałe.

Nowe inwestycje mieszkaniowe w Rzeszowie

Rynek nieruchomości w Rzeszowie jeszcze 10 lat temu stał na bardzo niskim poziomie. Na szczęście trend z tworzeniem nowej zabudowy z rynku pierwotnego dotarł także do nas. Nowe mieszkania klasy standard i premium są co roku oddawane do użytkowania. Ilość inwestycji jest kilkukrotnie wyższa. Osiedla w ciekawych lokalizacjach bliżej centrum i te oddalone od codziennego zgiełku centrum miasta. Wybór nie jest prosty. Dla każdego coś się znajdzie. Być może też dlatego do miasta zjeżdża się coraz to większa liczba osób chcących zostać w mieście, znaleźć pracę i założyć rodziny.

Jeszcze jakiś czas temu Rzeszów nie kojarzył się dobrze w kraju. Aktualnie wszystko się zmienia. Miasto jest zadbane, czyste i oferuje pracę niemal w każdym sektorze usług i biznesu. Co ciekawe, Rzeszów jest trzecim największym miastem na wschodzie kraju. Jest to pierwszy przystanek dla zjeżdżających się Ukraińców poszukujących pracy i stałego pobytu w Polsce.

Ceny mieszkań w Rzeszowie zaczynają rosnąć. Nic w tym dziwnego. Każde większe miasto w kraju przechodzi przez podobne zmiany. Od 2010 roku do teraz, ceny mieszkań wzrosły o ponad 13%. Aktualnie wynoszą one średnio 6100 zł za metr. W mieście znajdują się osiedla, które już sięgają cen powyżej 8000 zł.

Kupuj z głową! Opinie Apklan

Opinie deweloperskie Apklan pomogą nam w znalezieniu odpowiedniego mieszkania na terenie miasta Rzeszów. Na stronie http://opinie-deweloperow.rzeszow.pl/ znajdziemy wiele opinii w zakresie współpracy z deweloperem Apklan. Jak ona przebiega i czego możemy się spodziewać. Zakup mieszkania to inwestycja na lata, dlatego warto jest wykorzystać wszystkie źródła informacji do pomocy.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *