Nowoczesna kuchnia
Aranżacje Wyposażenie wnętrz

W jaki sposób stworzyć nowoczesną kuchnię?

Dla wielu osób urządzenie kuchni wcale nie jest taką prostą sprawą. Kwestia doboru mebli, sprzętów agd (w tym wyciskarek do soków), blatów, glazury i wszystkich pozostałych elementów tak, aby do siebie pasowały może stanowić niemałe wyzwanie. Chcąc jednak, aby nasza kuchnia dobrze się prezentowała, była funkcjonalna, ale i praktyczna, powinniśmy zastanowić się nad takim rozwiązaniem jak fototapeta 3d, którą można z powodzeniem umieścić chociażby w przestrzeni międzyszafkowej.

Fototapety do kuchni – czy to rozwiązanie sprawdzi się w praktyce?

Fototapeta 3d (sprawdź: Homeprint)może posiadać tak naprawdę dowolny wzór tak, aby pasowałam zarówno kolorem jak i stylem do pozostałych elementów wystroju. Co bardzo ważne to materiał, z jakiego zostanie wykonana, gdyż kuchnia z definicji jest miejscem, w którym wiele się dzieje – jest znacznie większa wilgoć, para, tłuszcz, szereg różnych zabrudzeń oraz podwyższona temperatura podczas używania różnego rodzaju sprzętów gospodarstwa domowego. Dlatego też przeglądając fototapety do kuchni powinniśmy wybierać te winylowe laminowane, które doskonale poradzą sobie z takimi warunkami.

Fototapeta 3d, która będzie prezentowała się wspaniale

Winylowe podłoże takiej fototapety do kuchni zapewnia pełną oddychalność ścian. Dodatkowo materiał jest całkowicie niepalny, co może być bardzo ważne w sytuacji, kiedy planujemy w kuchni korzystać z kuchenki gazowej. Laminat umieszczony na najbardziej zewnętrznej warstwie dodatkowo stanowi barierę dla otarć czy też innych uszkodzeń mechanicznych. Fototapetę można czyścić ściereczką, aby móc na bieżąco utrzymywać ją w czystości.

Wybierz wzór idealnie pasujący do stylizacji

To, co znajdzie się na takiej fototapecie zależy tak naprawdę tylko od nas i od naszego pomysłu. Odpowiednia głębia, trójwymiarowość i żywe kolory fototapety sprawiają, że naprawdę można uzyskać niesamowity efekt.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *