kupno mieszkania na sprzedaż
Porady

Miasta, w których warto zakupić mieszkanie

Popyt na mieszkania stale rośnie. Możemy to zauważyć na przykładzie tego, że z dnia na dzień przybywa nowych inwestycji, a i tak brakuje mieszkań. Inwestycja w nieruchomości stanowi dla wielu osób dobrą lokatę na przyszłość i z pewnością pomaga zwiększyć comiesięczny budżet wiele osób, kupuje mieszkania, które później wynajmuje. Gdzie najlepiej kupić mieszkanie? Które miasta królują w rankingu najpopularniejszych? Sprawdźcie sami!

Miasta, w których warto zakupić mieszkanie

Warto zaznaczyć, że większość opłacalnych inwestycji wiąże się ze studentami. W miastach, w których jest wiele uczelni z pewnością o wiele łatwiej, będzie wynająć mieszkanie w korzystnej cenie. Wśród kluczowych lokalizacji, warto wyróżnić między innymi: Katowice, Wrocław, Rzeszów.

Jakie mieszkanie kupić?

Jeżeli planujemy wynająć je studentom, warto pamiętać o tym, aby mieszkanie posiadało minimum 2 pokoje — najlepiej w pełni rozkładowe oraz kuchnie i łazienkę. Dużym atutem będzie na pewno taras lub balkon. Takie mieszkanie możemy wynająć 2 parom, co przekłada się na korzystną miesięczną kwotę najmu.

Bez względu na to, gdzie zdecydujemy się na zakup: mieszkanie na sprzedaż Rzeszów (www.apklan.com ) Kraków, Warszawa, itp., warto szukać inwestycji blisko topowych uczelni lub w miejscu, które zapewnia dobrą komunikację miejską z daną szkołą. Dla studentów jest to bardzo często kluczowy parametr, który znacznie wpływa na ostateczną decyzję.

Duże miasta — w ostatnim czasie szczególnie Rzeszów, które stanowią centrum całej (dużej pod względem ludności) aglomeracji Podkarpacia — stanowią świetny pomysł na inwestycję, którą po latach możemy również sprzedać z dużym zyskiem. Banki coraz częściej tworzą opłacalne oferty kredytów hipotecznych, więc przy stałych dochodach nie powinniśmy mieć problemu z tym, aby uzyskać dodatkowe środki, które pozwolą na zakup upragnionego mieszkania.

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *